home > Podnikání > Prodej penzionu s restaurací v centru Volyně

Prodej penzionu s restaurací v centru Volyně

Prodej nákladně a vkusně zrekonstruovaného souboru nemovitostí s velkým pozemkem v centru města Volyně zvaného "Brána Šumavy". Penzion nabízí dva typy ubytování - podkrovní pokoje v hlavní budově nebo dvoulůžkové pokoje s výhledem do dvora. Všechny pokoje jsou zařízené kvalitním nábytkem a vlastním sociálním zařízením, celkem 23 lůžek. V hlavní budově se nachází prostorná hala s recepcí, v patře snídaňová jídelna vybavená stylovým nábytkem o kapacitě 30 míst, pokoje pro personál, vybavená kuchyně, terasa. Upravený dvůr a atrium spojuje tuto budovu s patrovou restaurací, které dominuje krb, hosté mohou využít i posezení v prostorné zahradě se spoustou zeleně. Příjezd na parkoviště je zadní bránou. Z ulice je také samostatný vchod do obchodních prostor, jednoduchou přestavbou se dají změnit i ve větší bytovou jednotku. Budovy jsou podsklepené, prodej včetně vybavení. Celková plocha tohoto komplexu je 1956 m2. Jednou z variant využití je luxusní rodinné bydlení s možností podnikání v oblasti pronajímání dlouhodobého i sezónního.
Součástí prodeje je samostatný oplocený pozemek o velikosti 2828 m2 v blízkosti řeky Volyňky určený v současné době k zastavění sklady, administrativními budovami, apod., na pozemku vodovod, vzrostlé stromy, v těsné blízkosti elektřina, kanalizace - možno prodat zvlášť.
Nyní je provozován z rodinných důvodů pouze penzion, celek má ale velký potenciál díky svému kouzlu a rostoucímu zájmu turistů o oblast Šumavy a jižních Čech. Jsou zde ideální podmínky pro pořádání rautů, firemních večírků, školení a prezentací, oslav, výročí, svateb. Město Volyně má veškerou občanskou i dopravní infrastrukturu, školy, koupaliště, úřady a okolí je známé přírodními krásami, typickou jihočeskou lidovou architekturou i množstvím historických skvostů.

photophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophotophoto
Zobrazit celou mapu
č. ev.:15S001
Okres:Strakonice
Obec, část obce:Volyně, Volyně
Kategorie:Podnikání
Poznámka k cenám:Info o ceně u RK
Plocha celkem:5054 m2
Zastavěná plocha a nádvoří (dvůr):594 m2
Zahrady:1362 m2
Ostatní plochy:3098 m2
Elektřina:230/400 V
Energetická náročnost:G - mimořádně nehospodárná
Voda:obecní vodovod
Odpady:veřejná kanalizace
Plyn:ne
Topení:ÚT tuhá paliva, elektrické
Vyřizuje makléř

Jitka Sosnová

telefon: 734 256 052

telefon do kanceláře: 777 303 086

e-mail: sosnova.hrd@seznam.cz

e-mail do kanceláře: info@hrdlicka-reality.cz

Kontaktní formulář

Vaše jméno:*

Váš e-mail:

Váš telefon:

Zpráva:*